Şirketler

Bozlu Holding bünyesinde bulunan şirketler

MNT Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.

MNT, çeyrek asırı aşkın tecrübesiyle ekipman, sağlık personeli ve radyofarmasötik sağlayarak “Nükleer Tıp Bölümü” ve “Radyasyon Onkolojisi Bölümü” işletmeciliği çözümleri sunmaktadır.

Neolife Tıp Merkezi

Neolife Tıp Merkezi, kanser tanı ve tedavisinde; üst düzey teknoloji ve yetkin ekibi bir araya getiren, multidisipliner bakış açısıyla çağdaş sağlık hizmeti sunmaktadır.

Eczacıbaşı - Monrol Nükleer Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Eczacıbaşı-Monrol Nükleer Ürünler, kurulduğu günden bu yana yaptığı yatırımlar ve ürettiği ürünler ile Türkiye nükleer tıp sektörünün gelişmesine öncülük eden, yüksek hizmet kalitesinden ödün vermeden büyüyen, yüksek kalitede radyofarmasötik ilaç üretimi gerçekleştirmektedir.

Epsilon Elektronik

Epsilon Elektronik, 1993 yılında tıp elektroniğinde satış, pazarlama ve satış sonrası teknik servis faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. Epsilon Elektronik’in ürün gamında özellikle nükleer tıpta kullanılan, kalibrasyon ve kalite kontrol radyoizotopları ile ekipmanları yer almaktadır. Firma, hizmet alanını radyasyon onkolojisinde kullanılan dozimetre sistemleri, hasta pozisyonlama ve sabitleme sistemleri ile zenginleştirmiştir.

ERS (Epsilon Radioactive Sources)

Epsilon Elektronik, nükleer tıp referans ve kalibrasyon kaynaklarının satış ve pazarlama faaliyetlerine ERS (Espilon Radioactive Sources) markası altında satış,pazarlama ve servis hizmetlerini sürdürmektedir.

Epsilon Landauer

Epsilon Landauer, iyonize veya iyonize olmayan radyasyon ve manyetik alan kullanarak teşhis, tedavi veya ölçüm cihazlarının kullanıldığı sektörlere hizmet verme amacıyla kurulmuştur. Merkezi İstanbul’da olan dozimetri laboratuvarında, her türlü kabul, periyodik muayene ve kalibrasyon testleri yapılmakta ve bireylerin, alanların ve fiziksel öğelerin mesleki ve çevresel radyasyona maruz kalma ölçümüne ilişkin teknik ve analitik hizmetler verilmektedir.

Epsilon-NDT

Epsilon-NDT Endüstriyel Kontrol Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., sektörünün öncü firmalarını, Türkiye ve Ön Asya ülkelerinde başarıyla temsil etmektedir. Üretimin olduğu tüm sektörlerde, standartların gerektirdiği kalite denetiminde gerekli cihaz, donanım ve müşteri odaklı özel çözümleri sağlamaktadır.

Solentek

Solentek, raylı sistemler ve çelik işleme alanlarında faaliyet göstermektedir. Raylı sistemler için proje mühendisliği, ürün tasarımı, teslimatı ve satış sonrası servis süreçlerinde yurt içi ve yurt dışına kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Continental Otelcilik Turizm A.Ş

Yerli ve yabancı iş insanlarına ve turistik amaçlı seyahat edenlere yönelik uzun dönemli konaklama hizmeti sunan Continental Otelcilik Tunel Residence markasıyla Beyoğlu’nda hizmet vermektedir.

Bozlu Art Project

Bozlu Art Project sanat severlere yönelik düzenlenen sergi, kütüphane, arşiv, yayın ve sanat konuşmaları gibi faaliyetlerine Şişli’de ev sahipliği yapmaktadır.

Grup Markalarımız