Yönetim

Faaliyetlerimiz ve ana stratejilerin uygulanmasından sorumlu yönetim ekibimiz

Dr. Şükrü BOZLUOLCAY

Yönetim Kurulu Başkanı

Samsun 1958 doğumlu Dr. Şükrü Bozluolçay,1975-89 arası İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimi ve Nükleer Tıp ihtisasını yaptı. 1989 yılında nükleer tıp hizmeti veren ilk şirketi MNT’yi kuran Bozluolçay, ağırlıklı olarak sağlık sektöründe cihaz ve hizmet sağlayıcılığı ve ilaç endüstrisini içeren, ileri teknoloji ve hizmet kalitesiyle hayata değer vermeyi amaçlayan şirketleriyle Bozlu Holding’in Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir. Uzun yıllar TÜSİAD’ın “Sağlık Çalışma Grubu”nun başkanlığını yapan Dr. Şükrü Bozluolçay 2012 yılında Türkiye’de Yılın Girişimcisi seçildi.

Dr. Bozluolçay evli ve iki çocuk babasıdır.

Uğur BOZLUOLCAY

Yönetim Kurulu Üyesi

1966 Samsun doğumlu Uğur Bozluolcay lise eğitimini Samsun’da tamamlandıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünü bitirdi. Çeşitli üretim firmalarında mühendis ve yönetici olarak çalıştıktan sonra 1994 yılında Epsilon Elektronik A.Ş. firmasını kurdu. 1994 senesinden beri Bozlu Holding bünyesindeki çeşitli firmalarda yöneticilik yapan Bozluolcay, Bozlu Holding Yönetim Kurulu üyesi görevini yürütmektedir.

Uğur Bozluolcay evli ve 2 çocuk babasıdır.

İsmail DERNEK

MNT Sağlık Hizmetleri A.Ş Genel Müdürü

Hacettepe Üniversitesi Elektronik Mühendisliği mezunu olan İsmail Dernek ,Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı yaptı. İş hayatına Koç Holding “Management Trainee” programı kapsamında Beko Elektronik A.Ş.’de AR-GE Departmanında Elektronik Mühendisi olarak atılan Dernek, Vestel Pazarlama A.Ş.’de önce Pazarlama Müdür Yardımcısı ve sonra da Pazarlama Müdürü olarak devam etti. Daha sonra 1997’den 2009’a kadar Siemens San. ve Tic. A.Ş. Sağlık Bölümünde çeşitli yönetici pozisyonlarında görev aldı.

2009’da Sağlık Grup Başkanı olarak Bozlu Holding bünyesinde göreve başlayan Dernek, şu anda MNT Sağlık Hizmetleri A.Ş’nin genel müdürlüğünü yürütmektedir.

İsmail Dernek, 1969 Adana doğumlu, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Eray KÜLCÜ

Epsilon NDT A.Ş & Epsilon Elektronik A.Ş & Epsilon Landauer A.Ş Genel Müdürü

Boğaziçi Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği mezunu olan Eray Külcü, Drexel University’de Biyomedikal Mühendisliği (MScBME) ve Elektronik Mühendisliği (MScEE) yüksek lisans programlarını bitirdikten sonra Kaliforniya merkezli ARGE firması Cygnus Inc.’de araştirma ve geliştirme mühendisi olarak çalıştı. Eray Külcü ayrıca San Jose State University’den işletme yüksek lisans (MBA) sahibidir.

2009 yılında Bozlu Holding’e katılmadan önce 2003-2007 arası Siemens Tıp Çözümleri’nde pazarlama ve satış pozisyonlarında görev almış, 2007-2009 arasında ise Euromedic International (Affidea) Türkiye organizasyonunun kuruluşunda iş geliştirme ve diagnostik iş kolu direktörü olarak çalıştı.

Bozlu Holding bünyesinde çeşitli yöneticilik görevlerinde bulunan Külcü, 2021 yılında atandığı Epsilon NDT’nin ve 2022 yılında ‘Epsilon Elektronik & Epsilon Landauer’ in Genel müdürü olarak görevini yürütmektedir.

1973 İzmir doğumlu Eray Külcü, evli ve iki çocuk babasıdır.

Mehmet Seyda AKBULUT

Continental Otelcilik Turizm A.Ş Genel Müdürü

1982 İstanbul doğumlu Mehmet Seyda Akbulut lise eğitimini İstanbul’da tamamlandıktan sonra İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirdi. 2006 yılında kozmetik ve ambalaj sektöründe kendi firmasını kurdu. Bozlu Holding bünyesine, 2015 yılında Bozlu Sanat ve Yayıncılık firmasında satış yöneticiliği pozisyonunda katıldı, 2017 yılından beri Continental Otelcilik ve Turizm A.Ş.’de Genel Müdür’lük görevini yürütmektedir. Sakarya Üniversitesi’nden Felsefe, Bahçeşehir Üniversitesi’nden İşletme (MBA) yüksek lisansı sahibidir.

M. Seyda Akbulut evli ve 1 çocuk babasıdır.

Aslı AKBULUT

Bozlu Holding A.Ş Genel Müdürü

1984 İstanbul doğumlu Aslı Akbulut Koç Üniversitesi Kimya bölümü lisans eğitiminden sonra uluslar arası işletme mastırını Universite Catholique de Louvain’de tamamlamıştır. 2008’den beri Bozlu Holding’de farklı fonksiyonlarda görev alan Akbulut 2017’den beri Bozlu Holding A.Ş’nin genel müdürü görevini yürütmektedir.

Aslı Akbulut evli ve bir çocuk annesidir.

Grup Markalarımız