BOZLU'DAN HABERLER

Neolife Tıp Merkezi Romanya’da Açıldı

Neolife_Romania 

24 Nisan’da gerçekleştirilen açılış, Romanya ve Türkiye’nin önemli fikir liderlerinin yanı sıra siyaset, tıp ve iş dünyasından 200 kişinin katılımıyla gerçekleşti. Türkiye’nin Romanya Büyükelçisi Ömür Şölendil, IFC Regional Industry Direktörü Guy Ellena, Carol Davila Üniversitesi Rektörü Ioanel Sinescu katılımının yanı sıra Bozlu Holding’i temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şükrü Bozluolçay, İcra Kurulu Başkanı Uğur Bozluolçay ve Bozlu Holding Sağlık Grup Başkanı İsmail Dernek de açılış töreninde yer aldı.

Neolife modern altyapısıyla, son teknoloji cihazları, terapi yöntemleri ve multidisipliner sağlık ekipleriyle hastalara kanser tanı ve tedavisinde entegre bir yaklaşımla hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Kanser tedavisinde en yeni jenerasyon ışın tedavi teknolojisi olan TrueBeam sistemi, Romanya ve çevre bölgelerde ilk olma özelliğine sahip olup görüntüleme, hasta konumlandırma, hareket yönetimi ve tedaviyi dinamik olarak senkronize eden kontrol sistemi ile bir çok teknik yeniliği kullanmaktadır.

Onkoloji tanı ve tedavi yöntemlerinin odak olacağı merkezde farklı branş dallarında da; jinekoloji, üroloji, endokrinoloji, dermatoloji vb. gibi hizmet sunulacaktır. Ayrıca hastalara ilgili alanlarda deneyimli kadrolarımız tarafından beslenme ve psikoloji konularında da tam hizmet sunumu sağlanacaktır.

Bu sayfayı paylaş...

Tüm Haberler